Masa sandalye kiralama fiyatları

Masa sandalye kiralama fiyatları

Masa sandalye kiralama fiyatları

İstanbul'da uygun fiyatlara masa sandalye kiralama hizmetini Gökkuşağı organizasyon kalitesi ve güveni ile geniş ürün yelpazesi çok çeşitli her bütçeye uygun masa sandalye kiralama hizmetini kolay ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. 10 kişilik yuvarlak banket ahşap masalarımız 6 kişilik banket ve 4 kişilik dikdörtgen masalarımız kokteyl bistro masalarımız örtüsü dahil istediğiniz sayıda kiralayabilir ve istediğiniz noktaya nakliye ve Kurulum hizmetini uygun bütçelere alabilirsiniz.

MASA SANDALYE KİRALAMA FİYATLARI
Özellikle açık alanlarda kapalı alanlarda birçok etkinlik için en çok ihtiyaç duyulan malzeme masa ve sandalye kiralama hizmeti olarak dikkat çekmektedir. Düğün nişan söz kına davet doğum günü piknik organizasyonu ve daha bir çok toplu etkinlik için uygun bütçelere istediğiniz kalitede alternatifli kiralık masa sandalye hizmetimizden faydalanabilirsiniz masa sandalye kiralama fiyatları seçeceğiniz ürüne ve adetine göre hesaplanır Gökkuşağı organizasyon İstanbul Masa Sandalye Kiralama da Lider bir firmadır Bizden fiyat almadan karar vermeyin istediğiniz sayıdan kiralık masa sandalye hizmeti için bizlerle iletişime geçerek hızlı bir şekilde fiyatlandırma alabilirsiniz.

UYGUN FİYATLARA MASA SANDALYE KİRALAMA HİZMETİ
Bahçenizde ve özel mülkünüz de villanızın bahçesinde veya seçeceğiniz uygun açık herhangi bir noktaya veya kapalı bir alanda gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonu nişan organizasyonu kına organizasyonu doğum günü organizasyonu piknik organizasyonu Mevlüt taziye için ve daha birçok etkinlikte kullanabileceğiniz kiralık masa sandalye hizmetini uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz. çok çeşitli ürün yelpazemiz ile her bütçeye hitap ediyoruz bizimle irtibata geçerek her konuda bilgi alabilir ve masa sandalye kiralama harici bizlerden Yapacağınız bütün organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz A'dan Z'ye bütün malzemelerin kiralama hizmetini alabilirsiniz. Nikah Masası gelin damat sandalyesi arka tak çiçeği masa üstü süslemeleri söz ve nişan masaları servis tabağı tatlı tabağı bardak çatal kaşık bıçak mangal ızgara ve daha sayamayacağımız birçok hizmeti Gökkuşağı organizasyon kalitesi ile alabilirsiniz.

MASA SANDALYE KİRALAMA FİYATLARIMIZ

10 Kişilik yuvarlak masa kiralama örtüsü dahil 40 TL

6 kişilik Banket masa kiralama örtüsü dahil 25 TL

4 kişilik masa kiralama 15 TL

Tiffany sandalye kiralama minderli 7 TL

Napolyon sandalye kiralama minderli 7 TL

Şeffaf pleksi sandalye kiralama 15 TL

Plastik sandalye kiralama 3 TL 

Nikah masası kiralama gelin damat sandalyeleri puflar ve çiçeği 600 TL

Pleksi nikah kürsüsü kiralama ve çiçeği 500 TL 

Nikah kürsüsü kiralama 500 TL 

Kokteyl masası kiralama 30 TL 

Bistro masa kiralama 30 TL 

Nişan masası kiralama set olarak 750 TL

Söz masası kiralama set olarak 750 TL 


İletişim Bilgilerimiz

0535 216 72 86

0539 670 18 02

[email protected] 

www.gokkusagiorganizasyon.com/